O wykonawcy

KAROL. Musical o życiu Jana Pawła II

Kurtyna w górę: KAROL. Musical o życiu Jana Pawła II na eventim.pl

„Karol” to wielkie widowisko muzyczne, taneczne i wokalne z udziałem Anny Wyszkoni, Piotra Cugowskiego, Wojciecha Cugowskiego i wielu innych znakomitych artystów! Spektakl stworzony został na podstawie biografii Karola Wojtyły oraz spisanych przez współpracowników Papieża niezliczonych anegdot i zabawnych historii z czasów jego pontyfikatu. Połączenie multimedialnej scenografii, świateł, tańca, nowoczesnej muzyki i wyśmienitej gry aktorskiej przeniesie widza w magiczny świat życia i dzieła Jana Pawła II. Będziemy spacerować wraz z Ojcem Świętym po górskich szlakach Beskidów, klimatycznych uliczkach Krakowa i majestatycznym Placu Św. Piotra w Watykanie oraz przeżywać wspólnie najważniejsze wydarzenia z historii Polski i Europy XX wieku!„Karol” to opowieść o człowieku, który żyjąc w niezwykłych czasach, sam staje się postacią niezwyczajną. To pełna zabawnych anegdot, ciepła, wzruszająca, a momentami dramatyczna opowieść o pogodnym chłopaku z Wadowic, chcącym żyć tak, jak żyją jego rówieśnicy: marząc, spacerując po górach, grając na gitarze przy ognisku, kibicując ukochanej drużynie piłkarskiej… Jednak „dziejąca się” niemal na wyciągnięcie ręki wielka historia każe mu dokonywać innych wyborów. Wyborów – jak się wkrótce okaże – o fundamentalnym znaczeniu dla losów świata.Karol to wyjątkowy spektakl z udziałem gwiazd polskiej sceny muzycznej, uczestników programów typu talent show oraz artystów Gliwickiego Teatru Muzycznego – jednej z najlepszych scen musicalowych w Polsce!
KAROL. Musical o życiu Jana Pawła II

KAROL. Musical o życiu Jana Pawła II

20.10.17 - 12.11.17

Musical „Karol” o życiu Jana Pawła II Po wielkim sukcesie premiery Musicalu „Karol” w Krakowie (owacja na stojąc...
Więcej o wydarzeniu

Ticket Alarm - nigdy nie przegap wydarzenia!

Zarejestruj się na Ticket Alarm eventim.pl, i otrzymuj informację emailem jak tylko pojawią się nowe daty występów twoich ulubionych artystów.

O tym artyscie

Biografia artysty

„Karol” to wielkie widowisko muzyczne, taneczne i wokalne z udziałem Anny Wyszkoni, Piotra Cugowskiego, Wojciecha Cugowskiego i wielu innych znakomitych artystów! Spektakl stworzony został na podstawie biografii Karola Wojtyły oraz spisanych przez współpracowników Papieża niezliczonych anegdot i zabawnych historii z czasów jego pontyfikatu. Połącz...
Czytaj więcej

 •  
  KAROL. Musical o życiu Jana Pawła II
    4.6 Gwiazdy, od 8 FanReport
 • KRAKÓW - TAURON Arena Kraków

  25.02.17

  REWELACJA z Adam, 05.04.17
  NIESAMOWITE WYDARZENIE, KTÓRE WARTO OBEJRZEĆ BYŁEM, WIDZIAŁEM, ZDECYDOWANIE POLECAM!!!! Jedyne co było kiepskie to publika, która nie potrafiła na koniec nagrodzić aktorów brawami na stojąco...
 • KRAKÓW - TAURON Arena Kraków

  25.02.17

  Coś wspaniałego z Przemek, 27.02.17
  Zachwycające widowisko. Warte obejrzenia. Świetna gra zaproszonych gwiazd i aktorów. Generalnie niezapomniane wrażenia i świetnie pokazane życie Karola Wojtyły.
 • KRAKÓW - TAURON Arena Kraków

  25.02.17

  Wspaniale, cudownie, nie zapomnę z Katzarzyna, 27.02.17
  Wspaniałe widowisko, dzieło nie do zapomnienia, muzyka różna rock, pop, ballady no mozaika, wspaniale jadę jeszcze raz!!!!!!
 • KRAKÓW - TAURON Arena Kraków

  25.02.17

  Musical z s. Marta, 27.02.17
  Polecam każdemu. Atmosfera niezapomniana. Gra aktorów, tancerzy na najwyższym poziomie. Warte wykonanej pracy i oby jak najwięcej takich wydarzeń:):)
 • KRAKÓW - TAURON Arena Kraków

  25.02.17

  Jakie przedstawienie z Leszek, 26.02.17
  Byłem zaskoczony tak wspaniałym Musicalem jakie widziałem. Tak wszystko dograne, te efekty świetlne i Ci wspaniali wykonawcy. Dobry pomysł na wspomnienia o tak wielkim Polaku jakim jest św.Jan Paweł II.

Kontynuuj przeglądanie

Callcenter
+48 22 591 83 83

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 18:00


Punkt Eventim ZASP
Al. Jerozolimskie 25 Warszawa

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 19:00