O wykonawcy

Havasi

Kurtyna w górę: Havasi na eventim.pl

HAVASI SYMPHONIC Show jest całowieczornym wspaniałym widowiskiem scenicznym, w którym weźmie udział ponad 150 artystów od Indii po Armenię. Projekt opiera się na świecie przeżyć podróży HAVASI, i jednoczy cechy stylów muzycznych różnych narodów z brzmieniem klasycznej orkiestry symfonicznej.

Obok orkiestry symfonicznej i olbrzymiego chóru, japońscy perkusiści, egzotyczne instrumenty i 20 znakomitych solistów muzyki światowej dowiedzie, że powstał taki 21 wieczny język muzyczny, który rozumiany jest przez cały świat.

Niewiele jest bardziej budujących doznań, niż to, kiedy olbrzymi chór i orkiestra symfoniczna rozebrzmieją równocześnie w gigantycznej przestrzeni. Najpopularniejsze utwory symfoniczne HAVASI, które będą stanowić ramy show-u ożyją tym razem z taką siłą, dla której nie było nigdy wcześniej precedensu.

Tekst z Wikipedii
HAVASI Symphonic Concert Show 2017

HAVASI Symphonic Concert Show 2017

23.11.17

Polski debiut najbardziej niezwykłego widowiska fortepianowego na świeciePo niezwykle udanej amerykańskiej premier...
Więcej o wydarzeniu

Ticket Alarm - nigdy nie przegap wydarzenia!

Zarejestruj się na Ticket Alarm eventim.pl, i otrzymuj informację emailem jak tylko pojawią się nowe daty występów twoich ulubionych artystów.

O tym artyscie

Biografia artysty

HAVASI SYMPHONIC Show jest całowieczornym wspaniałym widowiskiem scenicznym, w którym weźmie udział ponad 150 artystów od Indii po Armenię. Projekt opiera się na świecie przeżyć podróży HAVASI, i jednoczy cechy stylów muzycznych różnych narodów z brzmieniem klasycznej orkiestry symfonicznej. Obok orkiestry symfonicznej i olbrzymiego chóru, japońscy...
Czytaj więcej

Kontynuuj przeglądanie

Callcenter
+48 22 591 83 83

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 18:00


Punkt Eventim ZASP
Al. Jerozolimskie 25 Warszawa

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 19:00