Ed Sheeran - Bilety

Będzie drugi koncert Eda Sheerana w PolscePierwszy wyprzedał się w godzinę8 lipca ruszyła sprzedaż biletów na konc...

Więcej ...

 • Kiedy i gdzie?

 • Dla mnie i dla innych!

 • EVENTIM Społeczność

Wybierz bilety teraz:

Kup bilety

UWAGA:
Na to wydarzenie obowiązuje limit 4 biletów na klienta co oznacza, że jedna osoba może kupić łącznie nie więcej niż 4 biletów (w jednym zamówieniu lub w większej ilości zamówień). W przypadku zakupu przez jedną osobę ilości przekraczającej ustanowiony limit, Organizator zastrzega sobie prawo do anulowania wszystkich zakupionych biletów

Przed zakupem biletów prosimy o zapoznanie się z Regulaminem Uczestnictwa w Imprezie.

Bilety na platformę dla osób niepełnosprawnych, poruszających się na wózkach inwalidzkich nie będą dostępne w regularnej sprzedaży. Aby nabyć bilet w tej strefie, prosimy o wysłanie maila na adres: niepelnosprawni@eventim.pl

Wszystkie najważniejsze praktyczne informacje znajdziesz pod tym linkiem.

WydarzenieMiastaData
Ed SheeranWARSZAWA
PGE Narodowy
So, 11.08.18
17:00
 
Obecnie niedostępne
Info
Ed SheeranWARSZAWA
PGE Narodowy
N, 12.08.18
17:00
 
Obecnie niedostępne
Info
Do podsumowania imprezy1 - 2 z 2

Informacje na temat wydarzenia

Będzie drugi koncert Eda Sheerana w Polsce
Pierwszy wyprzedał się w godzinę


8 lipca ruszyła sprzedaż biletów na koncert Eda Sheerana, który odbędzie się 11 sierpnia 2018 roku na PGE Narodowym. Zainteresowanie wydarzeniem było olbrzymie, a bilety wyprzedały się w godzinę . Chcąc zaspokoić oczekiwania wszystkich polskich fanów, agencja Charm Music zdecydowała się zorganizować drugi koncert Eda Sheerana na PGE Narodowym. Wydarzenie odbędzie się dzień później, 12 sierpnia 2018 roku.

Ed Sheeran obecnie jest jednym z najbardziej pożądanych koncertowo artystów na świecie. Ogłoszenie trasy koncertowej następuje krótko po jego niezapomnianym wy stępie na festiwalu Glastonbury. W niedzielę pod Pyramid Stage Ed zgromadził największy w historii festiwalu tłum. Podczas zapowiedzianej trasy, 26 - letni artysta wróci na Stadion Wembley, gdzie w 2015 roku jako pierwszy wykonaw ca w historii zagrał tutaj tr zy wyprzedane koncerty z rzędu.

Po wydanych w 2011 roku albumie „+” i w 2014 roku albumie „x” Ed umocnił swoją pozycję na międzynarodowej arenie muzycznej płytą „ ÷ ”. Krążek ukazał się 3 marca 2017 roku, a pochodzące z niego utwory jeszcze przed premierą w ydawnictwa zaczęły bić rekordy popularności. Single „Shape Of You” i „Castle On The Hill” tuż po premierze stały się najczęściej odtwarzanymi utworami w serwisie Spotify, przy czym pierwszy z wymienionych pobił rekord najchętniej słuchanej piosenki w hi sto rii serwisu. W dniu premiery płyta „ ÷ ” odniosła równie wielki sukces bijąc rekord odtworzeń . W Polsce krążek uzyskał status podwójnie pl atynowej płyty, natomiast piosenki „Shape Of You” i „Castle On The Hill” zdobyły w naszym kraju wyróżnienia odpowiednio diamentowego singla i podwójnej platyny. Obecnie album promuje utwór „Galaway Girl”. Na całym świecie Ed Sheeram sprzedał ponad 26 milionów egzemplarzy płyt.

Eda Sheerana ostatnio gościliśmy w Polsce w 2015 roku. Wokalista wystąpił wówczas na warszawskim T orwarze. Bilety na to wydarzenie wyprzedały się w zaledwie tydzień.
 •  
  Ed Sheeran
    4.9 Gwiazdy, od 32 FanReport
 • Warszawa - Torwar

  13.02.15

  Najlepszy koncert! z Ewa, 09.03.15
  Polscy Fani Eda Sheerana długo nie mogli doczekać się jego koncertu w naszym kraju, ale w końcu udało się! Myślę, że wszyscy zgodnie twierdzą, że było warto i już wyczekują kolejnej wizyty tego wyjątkowego pod każdym względem artysty. Dla mnie były to niesamowite przeżycia, nie jestem w stanie porównać ich z czymkolwiek innym. Było genialnie! Atmosfera, ludzie, miejsce, akcje przygotowane przez fanów, dla artysty, wszystko było naprawdę wyjątkowe. W tym dniu spełniło się moje marzenie, mogłam zobaczyć i usłyszeć mojego idola na żywo i to bez wyjeżdżania za granicę. Sam Ed mógł zobaczyć jaka jest Polska, że ludzie go tu kochają, że warto tu wracać. Mam nadzieję, że następny koncert Ed Sheerana odbędzie się jak najszybciej, bo już wyczekuję go z niecierpliwością :)
 • Warszawa - Torwar

  13.02.15

  Niesamowite przeżycie z Wiktoria, 23.02.15
  Emocji na tym koncercie nie da się opisać słowami. Naprawdę było to nieziemskie wydarzenie, na które warto było wydać pieniądze. Nie dość, że jedynie z gitarą Ed może porwać tłum i zainspirować tyle osób. Jego kontakt z publicznością, zachowanie na scenie i oczywiście aninelski głos nie mają sobie równych. Nikt na pewno nie pożałuje obecności na koncercie Eda Sheerana!
 • Warszawa - Torwar

  13.02.15

  Super koncert! z Magdaa, 21.02.15
  Świetne efekty specjalne, dobre nagłośnienie i cudowny głos Eda - to wszystko złożyło się na bardzo udany koncert. Zarówno atmosferze i całej organizacji imprezy nie da się nic zarzucić. To, że wokaliści pojawiali się na scenie na czas i o czasie schodzili to duży dodatkowy plus. Podsumowując koncert oceniam bardzo pozytywnie :).
 • Warszawa - hala Torwar

  13.02.15

  magiczny koncert z rikkuyuna, 21.02.15
  Było super! wspaniale!, magicznie!, rudy jest cudowny :) na żywo brzmi jeszcze lepiej niż na płycie i ma wspaniały kontakt z publicznością!!!! Akcja z grammy też wyszła bardzo fajnie, było widać że się ucieszył :)
 • Warszawa - Torwar

  13.02.15

  Ed Sheeran z Ana, 18.02.15
  Koncert niesamowity. Z pewnością można było doświadczyć wszystkich emocji: od wzruszenia po radość. Ed spełnił moje wszystkie oczekiwania! Mam nadzieje, że gdy wyda następną płytę też przyjedzie do Polski ;)) Ogromnym plusem była widownia. Kiedy miało być głośno to było, a gdy Ed prosił o ciszę, też wszyscy byli cicho. No i 2 akcje: Grammy i serduszka na Sing wyszły niesamowicie! Co do samej organizacji też była w porządku. Miałam miejsce na trybunach i nie mam na co narzekać. Nie było tak duszno jak na płycie. Miałam dużo miejsca by skakać i nikt nie zasłaniał mi Eda swoim smartfonem.

O tym artyscie

Biografia artysty

Już w młodym wieku Ed Sheeran pisał pierwsze teksty piosenek oraz nauczył się grać na gitarze. W 2005 roku zaczął nagrywać pierwsze utwory, trzy lata później przeniósł się do Londynu, by móc dalej rozwijać karierę muzyczną. W tym czasie wydał trzy EP-ki: The Orange Room, Ed Sheeran i Want Some?. W 2009 roku zagrał 312 koncertów, chcąc pobić wynik 2...
Czytaj więcej

Podobni artyści

Kontynuuj przeglądanie

FanTicket

Na powyższe wydarzenia dostępny jest FanTicket.
FanTicket to prawdopodobnie najpiękniejsza pamiątka z koncertu Twojego ulubionego artysty. Druk wysokiej jakości i niepowatarzalny projekt powoduje, że FanTicket jest idealnym pomysłem na prezent! Zaprojektowane w kolorze FanTickets są drukowane na niepowtarzalnym blankiecie i reprezentują prawdopodobnie najlepsza alternatywę w stosunku do zwyczajnych biletów.

* Callcenter:  
Callcenter
+48 22 591 83 83

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 18:00


Punkt Eventim ZASP
Al. Jerozolimskie 25 Warszawa

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 19:00